Korduma kippuvad küsimused

Kus saab riideid vaadata ja proovida?

Tooteid saab osta meie e-poest. Samuti meid leiab ka erinevatelt näitustelt, laatadelt ja muudelt huvitavatelt üritustelt, millede plaan asub esilehel.

 

Eelneval kokkuleppel on Tallinna piires kauba kättesaamine või proovimine tasuta. Kokkusaamiseks sõidame kliendile sobivasse asukohta Tallinnas. Kohtumise võib eelnevalt kokku leppida argipäeviti ja nädalavahetustel kell 10-19. Kirjuta meile milliseid tooteid soovid proovida või helista numbril +372 5016515.

 

 

Kas need tooted sobivad ka kassidele?

Kõik tooted sobivad kassidele ja koertele.

 

Kuidas valida riiete suuruseid?

Sobiva suuruse leiab koera seljapikkuse järgi. Selja pikkust tuleb mõõta piki selga alates kaelast (kaelarihma kohast) kuni saba alguseni. Vaata ka suuruste kohta infot siit

 

Kuidas aru saada riiete suurustest numbrites? Näiteks kui koer kannab riideid suuruses M, siis mis suurusele see vastab numbrites?

Meil on riiete suurused märgitud erinevate tähistega (tähed ja numbrid). Kui koer kannab riideid suuruses M, siis vastab talle suurus 12. Suurusele L jällegi 14.

 

Suuruste tabel ja tähiste omavaheline sobivus.

XS=8 (selg 17-20 cm)

S=10 (selg 22-25 cm)

M=12 (selg 26-30 cm)

L=14 (selg 31-35 cm)

XL=16 (selg 36-39 cm)

XXL=18 (selg 38-42 cm)

XXXL=20 (selg 42-43 cm)

 

Kas te õmblete pakutavad riided ise?

Meie pakume brändi ForMyDogs (Venemaa) ja Limargy (Venemaa) koerte riided. 2018 aastal meie poolt alustatud oma Solidis-dog koerariiete õmblemist Eestis.

 

Kui palju maksab kauba transport?

E-poes alates 50€ tellimusest on transport üle Eesti tasuta. Kuni 50€ tellimustele lisandub saatekulu 3€. Transport väljaspool Eestit on vastavalt Eesti Post AS (EMS) või SmartPost hinnakirjale. Kui kohtume sinuga Tallinnas kauba kättesaamisel, siis saatekulu on tasuta.

 

Miks mõned mudelid sobivad ainult emastele ja teised ainult isastele koertele?

Emastele koertele mõeldud riiete puhul on kõhualune täiesti kinni. Isastele koertele mõeldud riietel on kõhu all spetsiaalne auk vastavalt isaste koerte vajadustele. See on ära märgitud ka toote kirjelduses. Sellekohase märgistuseta tooted sobivad nii emastele kui ka isastele koertele. 

 

Kas kaup on kohe laos olemas või tellitakse see vastavalt kliendi soovile?

Kogu kaup on Tallinnas laos olemas ja me ei pea seda eraldi tellima.

 

Suur tänu, et tundsite meie vastu huvi! Kui te ei leidnud oma küsimusele vastust, siis võite oma küsimusega meie poole pöörduda telefonil +372 5016515, e-maili teel info@solidis-dog.com või tagasiside vormi kaudu.

 

Vastame teile meelsasti!