Ostuinfo

TELLIMINE

Oste on võimalik sooritada ilma registreerimist. Tellimuse vormistamisel küsime vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Solidis Dog klientide isikuandmed ja andmed Teie poolt sooritatud tellimuste kohta on konfidentsiaalsed ning neid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks.

 

Oste vormistamiseks valige soovitud toode ja suurus, lisage ostukorvi ja kinnitage tellimus. Seejärel saadame Teile e-mailile ettemaksuarve, mis koosneb Teie poolt vormistatud tellimuses olevatest toodetest. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma, kuid pange tähele seda, et kuigi toode on juba Teie ostukorvis, on see tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

 

TASUMINE

Kui olete tellimuse kinnitanud, saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saab kauba eest tasuda. Tasumine käib pangaülekandega Solidis OÜ arvelduskontole Swedbank IBAN: EE362200221056123215. Maksetähtaeg 1 tööpäev (nädalavahetustel tehtud tellimustele kehtib 2-päevane tähtaeg). Kui raha pole laekunud 1 tööpäeva jooksul pärast arve väljastamist, tellimus tühistatakse. Arve tasumisel palume sisestada kindlasti Teie tellimuse number, mida leiate ettemaksuarvel. Kui maksja erineb tellijast, palume maksekorralduse selgituse väljale kirjutada lisaks tellimuse numbrile ka tellija nimi. Vastasel korral ei pruugi ülekanne tellimuse eest kajastuda õigeaegselt.

NB! Maksega seotud teenustasud kannab maksja!

 

KOHALETOIMETAMINE JA TARNEAEG

Kaup saadetakse ostjale hiljemalt 1 tööpäeva jooksul pärast raha kontole laekumist. Meie e-poest ostetud kaup toimetame Teieni Eesti Post AS, Omniva (Post24), SmartPost vahendusel. Enne ostjale saatmist, pakitakse kõik tooted läbipaistmatu turvaümbriku või pappkarbi sisse. 

 

KAUPA VAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Kui tellitud kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Palume Teid teavitada meid sellest koheselt pärast tellimuse kättesaamist aadressile. Kui Teie soovite saada tagastatud kauba eest raha, laekub see tagasi Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest Solidis Dog poolt. Raha tagastatakse vaid sellele arvelduskontole, mida kasutasite kauba eest tasumiseks. Tagastamine ja vahetamine toimub ainult AS Eesti Posti, Omniva(Post24), SmartPost postiteenuse kaudu. Kaubaga seotud tagastamise kulud kannab kauba tellija.

Tagastatav toode ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata!

 

GARANTII

Kui tellitud kaup jõudis Teieni defektiga, mida enne pakendi avamist polnud võimalik kohe tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui olete saanud hoopis vale toote, palume meid sellest koheselt informeerida e-posti teel. Sellel juhul palume Teid kaupa meile tagasi saata ja kui tagastatud kaup jõuab meieni, siis kohe postitame Teile uue toode või tagastame raha. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tekkinud toote mittesihipärase kasutamisel või kliendi süül ja hoolimatusel toote kahjustamise tagajärjel.

 

ANDMEKAITSE

Solidis OÜ kinnitab, et kõiki Solidis Dog e-poe külastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ja ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.

 

AUTORIKAITSE

Kõik Solidis Dog e-poe fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega ning nende omavoliline kopeerimine või printimine on keelatud. Rikkumise ilmsiks tulekul võib karistus olla kuni 300 trahviühikut. Kui rikkumise on toime pannud juriidiline isik, võib karistus olla kuni 31 955,82 EUR.

 

KLIENDITEENINDUS

E-pood Solidis-Dog.com on avatud Teie jaoks ööpäevaringselt.

Küsimuste või ettepanekute korral saatke palun e-kiri aadressile: info@solidis-dog.com või helistage +372 50 165 15.